ТОВ "АІСІ ПРОМ" // Мінімальне замовлення від 400 грн
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 10:00–17:00

Сб-Вс: Вихідні

sale@progressteel.com.ua

0
Мій кошик
Каталог товарів

Вентили чавунні

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Чавунний вентиль: види та застосування

Запірна арматура застосовується при збиранні практично всіх трубопроводів. Залежно від виду встановленого виробу система набуває тих чи інших можливостей. Вентилі чавунні служать для підвищення стійкості конструкції до роботи в екстремальних умовах та забезпечення максимальної коректності роботи системи.

Чавунні вентилі – клапани, які застосовуються для перекриття потоку. Принцип роботи пристрою простий — при повороті важеля замикаючий елемент переміщається і розміщується перпендикулярно до руху потоку, таким чином перериваючи його.

Вентиль чавунний можна купити в різних варіантах виконання

Вентиль чавунний купити в Україні можна для встановлення на різні види трубопроводів. Даний вид запірної арматури широко застосовується у промисловості – під час монтажу систем водопроводу, опалення. Актуальне використання вентилів із чавуну та в теплоенергетиці та у житлово-комунальному господарстві. Для того, щоб у кожному з варіантів застосування арматура могла демонструвати свої найкращі характеристики виробниками були розроблені вентилі різних типів. Від параметрів виробу залежить, якою буде на вентиль чавунний ціна, а також – за яких умов його можна застосовувати.

Ви можете купити вентиль чавунний у наступних варіантах виконання:

  • з муфтовим типом кріплення;
  • з фланцевим типом монтажу.

Підбирають вироби і типу сплаву. Перегляньте прайс – вентиль чавунний може бути представлений у продажу за різною ціною за інших рівних характеристик. Найчастіше різниця у ціні обумовлена ​​відмінностями у властивостях матеріалу. Наприклад, продукція з ковкого чавуну з муфтовим типом кріплення застосовується для установки на трубопроводи, якими тече вода, проходить повітря або пара, температура яких не перевищує 225 градусів Цельсія. Є у продажу вироби, розраховані контакт із середовищем, температура якої сягає 3000С. Пожежні вентилі використовуються у температурному режимі до 500С.

Найчастіше під час облаштування трубопроводів використовуються фланцеві моделі вентилів. Одна з основних переваг даного виду запірної арматури — малий хід клапана, завдяки чому для закривання або відкриття потоку потрібно мінімум часу та зусиль. Варто відзначити й інші переваги конструкції:

  • компактні розміри;
  • мала вага;
  • забезпечення високого рівня герметичності;
  • тривалий термін служби;
  • простота монтажу та експлуатації.

У більшості випадків фланцеві запірні вентилі застосовуються для повного перекриття потоку, але можуть виконувати роль регулятора сили середовища.

Вентиля чавунні: ціна виробів та купівля у Києві

Якщо вас цікавить, яка на вентиль чавунний ціна — прайс-лист на сайті інтернет-магазину АІСІ ПРОМ допоможе ознайомитися з вартістю різних видів продукції. Детальний опис із зазначенням характеристик продукції є на кожній сторінці з товаром. Нами здійснюється онлайн продаж запірної арматури за доступними цінами з можливістю доставки товару до будь-якого населеного пункту України. Якщо у вас виникли питання про продукцію в каталозі – зв'яжіться з нами для отримання детальної інформації та допомоги у підборі виробів.

Вгору