ТОВ "АІСІ ПРОМ" // Мінімальне замовлення від 400 грн
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 10:00–17:00

Сб-Вс: Вихідні

sale@progressteel.com.ua

0
Мій кошик
Каталог товарів

Різьбові фітинги

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Фітинг різьбові — це з'єднувачі з різьбленням для гвинтового з'єднання між трубами або компонентами в системах трубопроводу. Фітинги бувають різних форм і розмірів, забезпечуючи універсальність в адаптації до різних конфігурацій систем. Широко використовуються в різних галузях, де важливими є зручність встановлення та обслуговування.

Зміст

 1. Застосування та призначення
 2. Матеріал фітингів
 3. Переваги різьбових фітингів для труб
 4. Каталог різьбових фітингів
 5. Ціни на фітинги з різьбленням

Застосування і призначення різьбових фітингів

Поява різьбових з'єднань - це величезний стрибок для інженерії, адже тепер монтаж водопровідної або каналізаційної системи відбувається в рази швидше і не вимагає залучення фахівців у галузі зварювання. Вони дають змогу самостійно змонтувати будь-яку систему за короткий термін.

Фітинг з різьбленням - це арматура для з'єднання труб на різьбі. Вони дають змогу змінювати напрямок трубопроводу, створювати розгалуження в системі та з'єднувати її із запірною арматурою і лічильниками. Різьбові фітинги для труб застосовують переважно на місцях введення трубопроводу в споруду і на точках з'єднання зі змішувачами та кранами. Їх можна використовувати для складання всієї системи, але тільки якщо вона складається зі сталевих труб.

Матеріал різьбових фітингів

Різьбові з'єднання виготовлені з металу, і забігаючи наперед, слід зазначити, що він необов'язково повинен відповідати матеріалу, з якого зроблені труби.

Кожен тип матеріалу фітингів має свої характеристики і обирається залежно від наміченого використання, вимог до тиску і критеріїв довговічності.

Латунні різьбові фітинги

Латунні різьбові фітинги виготовляються з відносно недорогого сплаву, який дає змогу створювати вироби різних форм і діаметрів. Мають тривалий термін служби і не виділяють шкідливих речовин. Латунні фітинги підходять для побутових потреб, але можуть не витримувати тиск понад 2,5 МПа.

Нержавіючі різьбові фітинги

Нержавіючі різьбові фітинги виготовлені з корозійностійкого матеріалу, забезпечуючи довговічність до 20 років. Вони відмінно підходять для застосування в промислових мережах з високим тиском.

Чавунні різьбові фітинги

Чавунні різьбові фітинги виготовлені з надійного і стійкого до корозії матеріалу, забезпечуючи довговічність продукту до 20 років. Вони підходять для використання навіть у промислових мережах із високим тиском.

Сталеві різьбові фітинги

Ці фітинги часто використовуються в системах водопроводу, трубопроводах і будівельних проєктах завдяки своїй міцності та стійкості до корозії. Адаптивність сталевих різьбових фітингів дає змогу використовувати їх як у житлових, так і в промислових умовах, де вони можуть витримувати різноманітні кліматичні умови.

Ба більше, сталеві фітинги поставляються в різних формах і розмірах, забезпечуючи гнучкість для задоволення конкретних вимог проєкту. Будь то згини, трійники, муфти або інші конфігурації, сталеві фітинги сприяють ефективності та структурній цілісності систем, в які вони впроваджені.

Переваги різьбових фітингів

Саме існування різьбових фітингів - це вже перевага, оскільки вони спрощують монтаж трубопровідних систем у рази і дають змогу зробити це без особливої підготовки.

Плюси такої арматури:

 1. Гарантують герметичність конструкції;
 2. Стійкі до гідравлічних ударів і гарантують тривалу експлуатацію;
 3. Не шкідливі для людей і тварин, не вступають у реакцію з нафтопродуктами;
 4. Універсальні та підходять для складних конфігурацій;
 5. Не шкодять навколишньому середовищу і легко утилізуються шляхом переплавлення;

На нашому сайті різьбові фітинги купити можна з різноманітних матеріалів, зокрема з марок AISI 316 AISI 304. Цей матеріал забезпечить надійність зібраної конструкції і убезпечить від аварій. Основні переваги такої сталі:

 • не містить небезпечних домішок, тому не шкодитиме здоров'ю людей і навколишньому середовищу;
 • витримує такі коливання температур: від -35 до +241;
 • стійкість до корозії та навантажень;

Великий каталог різьбових фітингів в Україні

Каталог різьбових фітингів в нашого інтернет-магазині пропонує широкий вибір фітингів в роздріб або оптом за доступними цінами. Ціни на фітинги різьбові залежать від марки виробника, призначення і матеріалів.

Для замовлення залиште заявку на сайті AISI PROM. Ви також можете розраховувати на консультацію наших фахівців, які підберуть і порадять найкращу продукцію для досягнення ваших цілей. Доставка по Україні.

Ціни на фітинги різьбові

Фітинг Ціна
Вгору