ТОВ "АІСІ ПРОМ" // Мінімальне замовлення від 400 грн
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 10:00–17:00

Сб-Вс: Вихідні

sale@progressteel.com.ua

0
Мій кошик
Каталог товарів

Конденсатовідвідник

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Що таке конденсатовідвідники та де вони застосовуються

Конденсатовідвідник - один з основних елементів трубопровідної системи пароконденсатного або технологічного типу. Як зрозуміло з назви, ця деталь виконує роль відвідника конденсату, що незмінно з'являється в системі під час транспортування гарячої пари або стисненого повітря. Конденсатовідвідник пари допомагає вирішити такі завдання, як:

  • попередження гідроударів;
  • мінімізація ризику падіння тиску в системі;
  • знизити витрату палива, що витрачається на підтримання температури пари.

Конденсатовідвідник для пари також допомагає збільшити термін служби обладнання і зменшити витрати, необхідні для його обслуговування. Конденсатовідвідник паровий не допускає появи корозії і продовжує термін служби запірної арматури.

Купити конденсатовідвідник можна в різних варіантах виконання

На жаль, у продажу немає універсальних відвідників пари, які б підходили для встановлення на всі системи. Тому за необхідності встановлення такого елемента на трубопровід необхідно уважно підійти до вибору моделі. Конденсатовідвідники представлені в продажу в декількох основних групах:

  • Механічні моделі функціонують за принципом відмінності між характеристиками та властивостями рідких і газоподібних середовищ. Приваблюють високою надійністю, але не можуть використовуватися при низьких температурах навколишнього середовища (замерзають). Використовуються для усунення конденсату з обладнання, встановленого в приміщеннях.
  • Термостатичні моделі працюють на основі принципу різниці між температурами пароподібного і рідкого середовища. Можуть застосовуватися в умовах низької температури навколишнього середовища. Стійкі до гідравлічних ударів. 
  • Термодинамічні моделі працюють за принципом різниці швидкості переміщення пари і конденсату. Чутливі до забруднень і тиску, тому застосовуються рідко.

Обираючи конденсатовідвідник для компресора враховуйте умови його застосування і специфіку експлуатації трубопроводу. Якщо при підборі моделі виникли складнощі - зв'яжіться з консультантами інтернет-магазину "АІСІ ПРОМ" для отримання професійної допомоги в підборі оснащення.

Якщо вам потрібен конденсатовідвідник - замовити його можна онлайн через каталог сайту "АІСІ ПРОМ". Продаж здійснюється з наданням сертифікатів якості на всі види продукції. Дізнатися, яка на конденсатовідвідник ціна, можна в прайс-листі на сайті або на сторінці з обраним товаром. Купити деталі можна з будь-якої частини України - доставка здійснюється не тільки по Києву, а й в інші населені пункти країни.

Вгору