ТОВ "АІСІ ПРОМ" // Мінімальне замовлення від 400 грн
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 10:00–17:00

Сб-Вс: Вихідні

sale@progressteel.com.ua

0
Мій кошик
Каталог товарів

Штуцер для шлангу нержавіючий

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Штуцер із нержавіючої сталі

Штуцер нержавіючий – потрібна деталь, що використовується для з'єднання трубопроводу з іншими частинами конструкції. З одного боку штуцер нж оснащений різьбленням. Інша його сторона може бути представлена у різних формах та конфігураціях. Моделей штуцерів безліч - вони відрізняються розмірами, формами, типом різьблення. Нержавіючий штуцер під шланг або патрубок із гайками використовується для з'єднання з різними типами фітингів.

Різновиди та особливості штуцера з нержавіючої сталі

Перш ніж купити штуцер з нержавійки уважно вивчіть представлені у продажу види продукції. Їхні технічні характеристики можуть відрізнятися, а, значить, вироби можуть бути призначені для вирішення різних завдань.

  • Штуцер нержавійка з п'ятививідним різьбленням приваблює малою вагою та компактними розмірами (довжина до 90 мм). Підходить для роботи за високих температур нагріву. Зовнішньо є сталевою втулкою, в якій є 5 отворів. Використовується для складних підключень і дозволяє одночасно підключати кілька пристроїв – насосів, манометрів та ін.
  • Штуцер ялинка нержавійка – може бути оснащений внутрішнім або зовнішнім різьбленням. Застосовується як штуцер для шлангу нержавіючий. Забезпечує максимально щільне та герметичне з'єднання з різними видами шлангів. На одній частині виробу є різьблення, на іншій – надставка у вигляді ялинки.
  • З'єднувальний штуцер з нержавіючої сталі використовується при встановленні сантехнічних приладів та їх з'єднання з елементами трубопроводу. також може застосовуватись у комплекті з насосами та фільтрами.

Штуцер шланговий нержавіючий має низку безперечних переваг. Він не схильний до корозії, служить тривалий термін без необхідності заміни, простий в установці та експлуатації. Продукція представлена виробниками у різних варіантах розмірів. Підбирати вироби слід з урахуванням як внутрішнього, так і зовнішнього діаметра отвору для підключення.

Штуцер нержавійка купити в Україні можна і в поворотному варіанті конструкції. Такі вироби оснащені шарніром, що забезпечує можливість змінювати напрямок руху рідини. Завдяки особливостям конструкції та експлуатації поворотні штуцери дозволяють знизити тиск у трубній системі та зменшити покладене на неї навантаження.

Ще один популярний вид штуцера – приварний. Він часто застосовується в нафтопереробній та хімічній галузях і служить для приєднання елементів конструкції до колекторів.

Штуцер з харчової нержавійки: де використовується

Нержавіючі штуцери найчастіше застосовуються у промисловості та під час проведення сантехнічних робіт. В основному такі деталі є актуальними для:

  • підключення різноманітних видів техніки, ємностей, резервуарів;
  • організації муфтових з'єднань;
  • підключення приладів автоматизації, вимірювальних пристроїв;
  • підключення приладів теплопостачання

Вироби з харчової нержавіючої сталі використовують у фармацевтичній, харчовій промисловості. Такі елементи не вступають у контакт з рідкими та газоподібними середовищами та не змінюють їх властивості.

Не менш потрібні штуцери нж для приєднання компресорного обладнання та для гідроз'єднань. У побуті штуцери з нержавіючої сталі часто можна побачити на газових балонах, кульових та звичайних кранах.

Штуцер з нержавіючої сталі купити в Києві можна онлайн

Інтернет-магазин "АІСІ ПРОМ" запрошує до каталогу якісних нержавіючих штуцерів. На сторінках сайту ви знайдете продукцію з різними технічними характеристиками та за різною ціною. Ознайомитись із розцінками на вироби можна у прайс-листі або на сторінках з окремими товарами. Замовити вибрані позиції легко онлайн. Доставка продукції здійснюється на всій території України.

Вгору