ТОВ "АІСІ ПРОМ" // Мінімальне замовлення від 400 грн
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 10:00–17:00

Сб-Вс: Вихідні

sale@progressteel.com.ua

0
Мій кошик
Каталог товарів

Засувки Батерфляй

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Засувки батерфляй в Україні

Засувка батерфляй – це один із видів замикаючої арматури дискового типу, в якому блокувальна функція для протоку виконується диском. Поворотні затвори покликані забезпечити двонаправлений потік та запірну здатність. Цей вид заслінки має просту будову та широку сферу для продажу та використання, оскільки вона здатна працювати в рідкому та газоподібному середовищі, а також із субстратами та різного роду включеннями.

Засувка типу батерфляй, переваги

Кран батерфляй є запірним клапаном з нескладною конструкцією, в якому при закритому положенні диск блокує прохідний канал, а для переведення його у робочий стан достатньо чверті обороту ручки. Завдяки чому забезпечується можливість швидкого відкриття та закриття. Для кріплення крани батерфляй використовують фланцеве з'єднання, що дає можливість при необхідності швидко замінити затвор батерфляй, оскільки при простому устаткуванні ціна часу буде значно вищою. Також найбільш використовувані діаметри на підприємстві завжди можна замовити про запас через інтернет магазин.

Двома ключовими перевагами засувки батерфляй у порівнянні з іншими сімействами клапанів є їх простий пристрій і компактність, в результаті чого кінцеві конструкції мають меншу загальну вагу і менші настановні площі і вищі швидкості спрацьовування, і відповідно меншу сумарну вартість проекту.

Область застосування

Крани батерфляй використовуються в різних технологічних середовищах і галузях, особливо у водопостачанні, зборі та розподілі, а також в насосних станціях, і мають широкий спектр варіантів використання, особливо в ізоляції потоку. Вони можуть бути виконані з чавуну з порошковим фарбуванням або з нержавійки. Кран батерфляй може бути виконаний з чавуну, і застосовується підприємствами для організації системи пожежогасіння та при водовідведенні, ціна його буде нижчою ніж зі сталі. З нержавіючої сталі завоювали популярність у виробників пивної, молочної, спиртовмісної продукції, а також фармацевтики та безалкогольних напоїв.

Двома їх ключовими перевагами засувки батерфляй у порівнянні з іншими сімействами клапанів є їх проста конструкція та компактність, в результаті чого кінцеві продукти мають меншу вагу та меншу вартість, а також менші настановні площі та вищі швидкості спрацьовування.

Заслінки батерфляй та простота управління

Затвор батерфляй має кілька основних способів керування. Вони можуть бути ручними, напівручними або повністю автоматичними. Останні призначені забезпечити швидкість, зручність і відсутність необхідності людського чинника для того, щоб відкрити-закрити кран типу батерфляй. До автоматичних можна віднести:

  • електричний, де за допомогою соленоїда керованого електричним сигналом змінюється положення заслінки; 
  • гідравлічний — потрібний для докладання великих зусиль для створення моменту, що крутить, в середовищах з великою в'язкістю; 
  • пневматичний — для управління заслінкою застосовується стисле повітря.

Заслінка батерфляй, з ручним типом управління, є на сьогодні найбільш популярним видом запірної арматури цього типу, зважаючи на свою простоту підключення та використання, і відносно низьку вартість. Управління здійснюється за допомогою маховика, кривошипу, або важеля. Моделі з невеликим діаметром використовують важіль, у той час, як для великих перерізів трубопроводу застосовується батерфляй засувка з маховиком та редуктором.

Купити засувку батерфляй

 Коли на виробництві потрібна засувка батерфляй оперативно та за доступною ціною, купити її можна на нашому сайті в магазині АІСІ ПРОМ. У каталозі представлена ​​вся продукція з описом, розмірами та характеристиками для зручності вибору. Також менеджери можуть надати повний прайс-лист на всю продукцію за потреби. Наша компанія здійснює власні постачання запірної арматури світових виробників в Україну та може підтвердити повним пакетом документів відповідність товару всім санітарним нормам. За потреби товар завжди можна забрати у Києві з нашого складу, або попросити менеджера організувати доставку у необхідний регіон у найкоротші терміни.

Вгору