ТОВ "АІСІ ПРОМ" // Мінімальне замовлення від 400 грн
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 10:00–17:00

Сб-Вс: Вихідні

sale@progressteel.com.ua

0
Мій кошик
Каталог товарів

Трубні фільтри

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Трубні фільтри: застосування пристроїв

Трубні фільтри призначені для очищення рідких середовищ від забруднень великого розміру. Такі пристрої затримують різні механічні домішки, зокрема пісок, глину, іржу та інші сторонні домішки. Трубний фільтр допомагає підготувати рідину до подальшого опрацювання у фільтрах тонкого очищення і продовжити термін служби дорогого устаткування.

Як вибрати трубний фільтр? Вироби підбирають за кількома основними параметрами:

  • розміром перетину, від якого залежить пропускна здатність фільтра;
  • величиною затримуваних частинок;
  • за типом фільтрувального елемента.

Фільтри трубні можуть бути сітчастими, картриджними, дисковими. Принцип роботи у всіх цих різновидів пристроїв схожий. Рідина разом із домішками надходить у фільтр через вхідний отвір, після чого проходить фільтрацію на стінках пристрою або сітчастому елементі.

Де використовуються фільтри трубні для очищення води? Така арматура широко затребувана в багатьох сферах діяльності людини. Залежно від характеристик фільтрів їх використовують як у житлово-комунальному господарстві, так і в промислових галузях. Для монтажу в приватному будинку або квартирі купують найпростіші фільтри. Для ефективного очищення рідин у промислових об'ємах варто купити пристрої з великою продуктивністю і можливістю швидкого очищення від забруднень.

Трубні фільтридля механічного бруду використовуються з різними цілями. Вони можуть слугувати для недопущення потрапляння забруднень великих фракцій у фільтри тонкого очищення, а можуть - затримувати відходи виробництв перед зливом стічних вод у колектори. У такий спосіб вдається запобігати забрудненню трубопроводів і мінімізувати ризики виникнення засмічень у них, що подовжує термін служби трубопровідних систем і спрощує їхнє обслуговування.

Для виробництва трубних фільтрів використовуються стійкі до різних впливів матеріали, найчастіше - нержавіюча сталь. Така трубна арматура, фільтри вирізняються високою міцністю, стійкістю до зношування, здатністю зберігати функціональність під час контакту з різними середовищами.

В Україні купити трубні фільтри можна в інтернет-магазині "АІСІ ПРОМ". Продаж продукції здійснюється онлайн через каталог сайту. У ньому ви знайдете великий вибір трубної арматури різних видів і розмірів, завдяки чому підібрати фільтри для установки в різних трубопроводах не складе труднощів. Ознайомитися з цінами на продукцію можна в прайс-листі на сайті або на сторінках з окремими товарами. Доставка продукції здійснюється як по Києву, так і в інші населені пункти України.

Вгору