ТОВ "АІСІ ПРОМ" // Мінімальне замовлення від 400 грн
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 10:00–17:00

Сб-Вс: Вихідні

sale@progressteel.com.ua

0
Мій кошик
Каталог товарів

Запірна арматура нержавіюча

Запірна арматура з нержавійки

Запірна арматура нж - пристрої, основним призначенням яких є перекриття і регулювання потоку рідин у трубопроводах. Для виробництва арматури використовують леговану нержавіючу сталь, що забезпечує високі експлуатаційні характеристики готових виробів:

 • стійкість до корозії;
 • можливість застосування в контакті з агресивними середовищами;
 • збереження властивостей при впливі високих і низьких температур;
 • висока міцність і довговічність;
 • екологічна чистота, безпека застосування в харчовій промисловості.

Запірна арматура нержавіюча представлена в продажу продукцією різних видів і призначень. Це:

 • кульові крани різних типів;
 • різні моделі вентилів;
 • фільтри;
 • клампові з'єднання;
 • фланці, фітинги, труби;
 • засувки.

Запірна нержавіюча арматура за багатьма параметрами виграє в аналогів з інших матеріалів. Вона якісно сполучається з органами управління, легко встановлюється в трубах і не створює складнощів в експлуатації, має гладку поверхню, що попереджає часту появу засмічень, стійка до зносу. Нержавіюча запірна арматура стійка до хімічного впливу. При невеликих навантаженнях (наприклад, в умовах побутової експлуатації) такі вироби можуть служити практично вічно.

Запірна арматура нержавіюча сталь застосовується в широкому спектрі сфер діяльності. Вона незамінна в нафтопереробній промисловості, використовується в харчовому і хімічному виробництвах, в аграрному господарстві. З огляду на різні умови експлуатації виробники арматури ретельно підходять до вибору сировини для її виготовлення. Так, для використання в харчовій промисловості призначені вироби зі сталі AISI304, що має високі санітарно-гігієнічні показники. Запірна арматура з нержавіючої сталі для харчової промисловості використовується в трубопроводах, призначених для переміщення харчових продуктів, медикаментів. Також запірна арматура з харчової нержавійки актуальна для проведення очищення ємностей і резервуарів із застосуванням хімічних засобів.

Запірна арматура з нержавіючої сталі: ціна та придбання в Україні

Якщо ви хочете купити якісну нержавіючу арматуру для контролю потоку рідин - вивчіть пропозиції в каталозі інтернет-магазину "АІСІ ПРОМ". Продаж продукції здійснюється онлайн, ознайомитися з цінами на всі види товарів можна в розміщеному на сайті прайс-листі або на сторінках з обраним товаром. Замовити продукцію зручно онлайн - заповніть форму на сайті і ми зв'яжемося з вами для підтвердження покупки. Доставка здійснюється по Києву та в інші населені пункти країни.

Вгору