ТОВ "АІСІ ПРОМ" // Мінімальне замовлення від 400 грн
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 10:00–17:00

Сб-Вс: Вихідні

sale@progressteel.com.ua

0
Мій кошик
Каталог товарів

Датчик рівня

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Датчики рівня: види та особливості експлуатації виробів

Датчик рівня - це прилад, який використовується для безперервного вимірювання рівня рідких і сипучих середовищ, розміщених у різних резервуарах. Датчики рівнеміри дають змогу налагодити роботи з автоматизації процесу та здійснювати його контроль. Таким чином вдається підвищити якість продукції та оптимізувати витрати сировини, а також зменшити кількість залучений у роботі людей.

Якими бувають датчики вимірювання рівня: різновиди пристроїв

Якщо ви плануєте купити рівнемір - уважно вивчіть особливості представлених у продажу моделей. Класифікація приладів проводиться за режимом їхньої роботи. За цим параметром рівнемір може бути:

  • з безперервним режимом функціонування;
  • з дискретним режимом роботи.

Також датчики рівня поділяють на групи за типом вимірюваних продуктів - сипучих або рідких. Пристрої для вимірювання рівня рідин застосовуються в роботі з нафтопродуктами, маслами, водними розчинами, різними суспензіями. Купити датчик рівня для сипучих продуктів варто за необхідності роботи з різними порошками, гранулами тощо.

За принципом дії прилади поділяють на такі групи:

  • електричні пристрої;
  • рівні акустичного типу;
  • радарні рівнеміри;
  • хвильові прилади;
  • рівнеміри радіаційного типу.

Механічні рівнеміри відрізняються конструкцією. Поплавкові пристрої включають поплавок, що плаває на поверхні вимірюваного рідкого середовища. Буйкові моделі не менш популярні - їхня робота заснована на принципі виштовхування буйка під дією сили тієї чи іншої величини. Також у продажу можна зустріти пристрої вібраційного типу.

Використовувати рідинні рівнеміри можна з водою та іншими рідкими середовищами, зокрема харчовими продуктами. У більшості випадків виправдане застосування ультразвукових, вібраційних, поплавкових моделей. Відмінно показують себе в роботі оптичні, гідростатичні та ємнісні пристрої. Для роботи з кислотами краще придбати прилад ємнісного, герконового або вібраційного типу. Ємнісні датчики використовуються і в роботі з в'язкими та липкими середовищами.

Як вибрати і купити рівнеміри

Підбирати рівнемір слід з урахуванням специфіки його експлуатації, особливостей вимірюваного середовища, умов застосування, вимог до точності вимірювань, вартості. Враховують також матеріал, який використовується для виробництва самого резервуара, його форму та об'єм. Не варто купувати перший зустрінутий у продажу датчик, адже за своїми характеристиками він може не підійти для запланованих робіт і в кращому разі виявиться просто марним. Немає універсальних датчиків рівня, тому уважно підійдіть до вирішення питання придбання пристрою. Якщо при виборі виникли складнощі - зв'яжіться з консультантами інтернет-магазину "АІСІ ПРОМ". Ми допоможемо підібрати оптимальний за характеристиками рівнемір і придбати його на найкращих умовах.

Датчик рівня в нашому каталозі представлений в широкому розмаїтті видів. Продаж здійснюється онлайн - ви можете дізнатися, яка на рівнемір ціна в нашому прайс-листі, ознайомитися з характеристиками виробів на сторінках сайту, оформити покупку онлайн у будь-який зручний для вас час. Купити продукцію можна з доставкою по Києву і в інші населені пункти України.

Вгору