ТОВ "АІСІ ПРОМ" // Мінімальне замовлення від 400 грн
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 10:00–17:00

Сб-Вс: Вихідні

sale@progressteel.com.ua

0
Мій кошик
Каталог товарів

Фланці

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Фланець для труби — це конструкційний елемент, покликаний забезпечити герметичність з'єднання частин трубопроводу між собою або підключення до нього контрольної або запірної арматури. Конструктивно, фланець є плоским кільцем або диском більшого діаметру, ніж труба, до якої він приварюється, з отворами по периметру для з'єднання болтами або шпильками.

Фланці для з'єднання труб

На сьогодні фланці є самим використовуваним типом з'єднання на промислових підприємствах як харчової, так і не харчової сфери, що зумовлює попит на них і необхідність купити фланці оптом, що часто виникає. Використання фланцевого типу з'єднання дозволяє з'єднати дві труби одного або різного діаметру, зробити місце з'єднання розбірним для спрощення доступу до трубопроводу для очищення, обробки, обслуговування, заміни та ремонту робочих вузлів та агрегатів. Також у разі пошкодження оперативно купити фланець для труб не складе труднощів. Між двома фланцями завжди встановлюється прокладка, яка заповнюючи порожнечі, забезпечує герметичність з'єднання.

Типи та види фланців

Фланці на труби можна розділити за видом кріплення на:

  • плоского приварного типу, виготовляються з більшим внутрішнім діаметром, ніж основна труба і кріпляться за допомогою двох зварних швів по колу, до зовнішньої поверхні;
  • комірні, виконані з конусоподібним виступом та одному діаметрі з трубопроводом, до якого приварюється одним швом встик.

Самі фланці, які можна купити в Україні, в залежності від сфери подальшого використання можуть бути виконані з різного виду матеріалів: чавуну, вуглецевих, легованих та нержавіючих сталей, а також поліпропілену, що обумовлює різні ціни на фланці. Всі матеріали, допуски, ступінь точність регулюється стандартами ГОСТ, DIN та ANSI/ASME.

Фланці можуть витримувати тиск до 200 кг/см2, працювати в широкому діапазоні температур від -80 до 400°С. Мінімальний діаметр серійно за стандартами становить 10 мм, максимальний досягає 1600 мм, практично всі види доступні до продажу в нашому магазині АІСІ ПРОМ, при виникненні виробничої необхідності, можливо замовити фланці за індивідуальними розмірами, ціни будуть прийнятні. У такому випадку кожен фланець матиме свої характеристики в плані діаметра, матеріалу виконання та робочого тиску.

Як купити фланці для труб швидко та за гарною ціною

При мінімальних витратах часу та сил купити фланці у Києві можна у нашій компанії АІСІ ПРОМ. Для полегшення процесу вибору працює інтернет магазин, де можна ознайомитись з характеристиками, каталогом продукції, актуальними цінами. та наявністю. Всі товари представлені на сайті із зображеннями та розмірами, для зручності вибору, за потреби завжди можна запросити прайс-лист у менеджерів, які також зможуть допомогти консультацією у правильному виборі та купівлі необхідного типу фланця. Для зручності фланець купити у Києві можна самовивозом зі складу, попередньо погодивши це з менеджером, або замовити доставку практично у будь-який населений пункт країни.

Вгору