ТОВ "АІСІ ПРОМ" // Мінімальне замовлення від 400 грн
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 10:00–17:00

Сб-Вс: Вихідні

sale@progressteel.com.ua

0
Мій кошик
Каталог товарів

Арматура нержавіюча

Зміст

 1. Нержавіюча трубопровідна арматура
 2. Класифікація та види
 3. Способи з'єднання
 4. Арматура для харчової промисловості
 5. Як замовити

Трубопровідна арматура з нержавіючої сталі: види продукції

Будь-яка система трубопроводу – серйозна інженерна конструкція, кожен елемент якої виконує певну роль. Одні деталі відповідають за безпеку системи, інші забезпечують її функціональність. Для створення трубопроводу слід купити всі його складові, а це не тільки труби, а й різні види запірної арматури.

Трубопровідна арматура із нержавіючої сталі – відмінний варіант при підборі елементів трубопроводу. Це міцні, довговічні, стійкі до механічного та хімічного впливу деталі. Вони відрізняються складністю, виглядом, призначенням.

Класифікація та види нержавіючої трубопровідної арматури

Класифікація арматури проводиться за кількома основними критеріями. Один із них - призначення продукції. Ви можете купити нержавіючу арматуру наступних видів:

 • запірну;
 • регулюючу;
 • захисну;
 • фазорозділювальну;
 • розподільно-змішувальну;
 • контрольну.

За способом керування трубопровідна арматура нержавіюча може бути автоматичною або ручною. Автоматичні моделі запускаються у роботу без участі людини. Ручні модифікації вимагають для початку функціонування виконання певних дій. Арматура для труб, переріз яких менше 40 см, найчастіше відноситься саме до ручного типу.

Способи з'єднання

Арматура (нержавіюча сталь) відрізняється за способом з'єднання з трубами. За цим критерієм розрізняють деталі:

 • з муфтовим з'єднанням;
 • фланцеві;
 • для приварювання;
 • з цапковим з'єднанням;
 • штуцерні.

Нержавіючі вироби – чудова арматура для харчової промисловості. Нержавіюча сталь не містить шкідливих для здоров'я людини компонентів, вона безпечна для навколишнього середовища. Арматура харчова також поділяється на менші підгрупи. Це арматура молочна, вироби для з'єднання трубопроводів, по яких проходять різні кислотовмісні продукти та ін.

У продажу є не тільки харчова нержавіюча арматура. Не важко буде підібрати продукцію для застосування в лабораторіях, на підприємствах оборонного комплексу, в промисловості, нафтовидобутку, енергетиці, суднобудуванні. Не обходиться без використання арматури з нержавіючої сталі створення водопроводів, газових магістралей.

Нержавіюча арматура для харчової промисловості

Основна перевага нержавіючої сталі – її стійкість до корозії. Ціна нержавіючої сталі вище, ніж чорного металу, але вироби з неї окупаються повністю. Наприклад, молочна арматура, яка зазнає постійного впливу харчових кислот, служить довгі роки без необхідності заміни. Вам не доведеться постійно оновлювати трубопровід, усувати протікання. Ви отримуєте впевненість у тому, що середовища, які транспортуються трубопроводом, збережуть високу якість.

Для виробництва нержавіючих трубопровідних елементів використовують сталь марок AISI 304, AISI 316, 316L. Це міцні, зносостійкі марки із відмінними антикорозійними властивостями. Вони витримують високі механічні навантаження, температурні дії, стійкі до окислення та дії агресивних середовищ. Підбір матеріалу здійснюється з урахуванням специфіки призначення продукції.

Замовити нержавіючу арматуру у Києві

Для замовлення необхідної кількості арматури залиште заявку на сайті компанії AISI PROM. Наші консультанти допоможуть підібрати вироби, які максимально відповідають потребам вашого виробництва та вимогам до матеріалів. Купити продукцію можна з будь-якої точки України – ми організовуємо доставку по всій країні.

Вгору