ТОВ "АІСІ ПРОМ" // Мінімальне замовлення від 400 грн
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 10:00–17:00

Сб-Вс: Вихідні

sale@progressteel.com.ua

0
Мій кошик
Каталог товарів

Засувки ножові шиберні

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Шиберна засувка: види, призначення

Запірна арматура представлена в продажу в різних варіантах конструкцій і призначення. Одне з часто вживаних пристосувань - засувка шиберна. Цей вид затвора використовується для регулювання руху робочих середовищ (рідин, газів або їхніх сумішей).

Засувка шиберного типу являє собою плоский або клиноподібний затвор, призначений для перекривання потоку в перпендикулярній площині до його течії. Перекривати потік засувка може повністю або частково.

Яку купити шиберну засувку: різновиди пристроїв

Класифікацію засувок проводять за типом затворного механізму. Серед найпоширеніших і найбільш затребуваних моделей - засувка ножова шиберна і клиноподібні різновиди. Кожен із видів, своєю чергою, може включати різні за конструкціями вироби.

Клиновидні шиберні засувки бувають цілісними або складаються з двох дисків. Така продукція приваблює високою міцністю і витримує великі навантаження. Клиновидні затвори не використовуються для роботи із середовищами високої температури - при сильному нагріванні можлива деформація вузла і порушення герметичності перекривання.

Засувка шиберна ножова - виріб невеликої товщини, що працює за принципом ножа. За необхідності перекрити потік затвор опускається і "розрізає" рідину або газ. Таких "ножів" в одному пристрої може бути кілька.

Шиберні засувки розрізняють також за принципом роботи. У продажу представлені моделі ручного типу, електричні та пневматичні засувки шиберні ножові та клиноподібні:

  • ручні моделі приваблюють простотою конструкції, надійністю, але використовуватися можуть тільки із середовищами з невеликою швидкістю потоку;
  • електрозасувки встановлюються на великих трубопроводах і єдиним їхнім істотним недоліком є залежність від електромережі;
  • пневматичні затвори характеризуються складною конструкцією, але можуть працювати з усіма типами середовищ.

Якщо вам потрібна шиберна засувка - підбирайте пристрій з урахуванням сфери застосування і поставлених перед ним завдань.

Шиберні засувки: сфера застосування

Здебільшого шиберну затворну арматуру використовують у комунальному господарстві, у нафтогазовій промисловості, на хімічних і харчових виробництвах, у виробництві будівельних матеріалів, під час видобутку копалин, в електроенергетичній сфері. Використовуються пристрої та в інших галузях - їх можна встановлювати на будь-які трубопровідні системи з метою перекриття або регулювання потоку робочих середовищ.

Які переваги має шиберна засувка - купити таку запірну арматуру варто з цілої низки причин. Пристрої мають комплекс переваг:

  • проста конструкція підвищує надійність виробів;
  • немає складнощів у встановленні та демонтажі;
  • забезпечують високий ступінь герметичності;
  • мають тривалий термін служби;
  • універсальні.

На засувки ножові шиберні ціна доступна і дає змогу придбати необхідні елементи без істотних витрат бюджету.

Шиберна засувка: ціна та продаж в Україні

Якщо вам потрібна шиберна засувка - купити її можна онлайн. У каталозі інтернет-магазину "АІСІ ПРОМ" представлені різні види запірної арматури, в тому числі якісні шиберні засувки, ціна яких залежить тільки від типу виробу. Ознайомитися з вартістю продукції можна в прайс-листі на сайті. 

Купити продукцію ми пропонуємо онлайн. Заповніть форму замовлення на сайті та ми зв'яжемося з вами для підтвердження покупки. Доставлення товарів здійснюється по Києву та в інші населені пункти України.

Вгору