ТОВ "АІСІ ПРОМ" // Мінімальне замовлення від 400 грн
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 10:00–17:00

Сб-Вс: Вихідні

sale@progressteel.com.ua

0
Мій кошик
Каталог товарів

Фільтр для труб

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Фільтр для труби

Один з елементів сучасних трубопровідних систем - фільтр для труб. Він застосовується в багатьох сферах діяльності, але найчастіше встановлюється в трубопроводах у житлово-комунальному господарстві, на харчових підприємствах, фармакологічних виробництвах. Фільтр для трубопроводу застосовується для первинного (грубого) очищення рідин. Наприклад, на молочних фермах такі пристрої дають змогу очистити від сторонніх домішок молоко, що надходить трубами в резервуари. У пивоварінні подібні фільтри для труб використовуються для очищення продукції від залишків солоду та інших домішок. Фільтри на трубизаводів дають змогу не допустити потрапляння в навколишнє середовище відходів виробництва.

Фільтр на трубопровід представлений у продажу в декількох варіантах конструкцій. Популярні рішення - трубчастий і сітчастий фільтри. Це найпростіші механічні очисники, що привертають увагу доступною ціною і простотою застосування.

Сітчастий фільтр на трубу пропускають рідину через пористу поверхню з фільтрувальними властивостями. Від величини пор матеріалу залежить ступінь очищення середовища - чим вони більші, тим більше забруднень пройде через фільтр.

Фільтр трубопроводу складається з металевого корпусу і фільтраційного елемента. Класифікацію таких виробів проводять за низкою параметрів:

  • типом відстійника;
  • способом кріплення до труби;
  • типом очищення середовищ.

За першим критерієм трубні фільтри можна поділити на прямі та похилі. У прямих моделях відстійник розміщений перпендикулярно трубі. Це зручне рішення для встановлення на горизонтальні частини трубопроводів. У похилих моделях відстійник розташований під кутом 45 градусів, що дає змогу встановлювати їх як на горизонтальних, так і на вертикальних трубах.

За способом підключення фільтри можуть бути муфтовими і фланцевими. Муфтові моделі встановлюються за допомогою різьблення і підходять для монтажу на труби невеликого діаметра. Фланцеві моделі кріпляться методом зварювання і можуть встановлюватися на труби великих діаметрів.

При виборі фільтра обов'язково враховуйте умови його експлуатації, характеристик робочого середовища, температурний режим роботи та тиск в системі. Якщо при підборі виробів виникли складнощі - зв'яжіться з консультантами інтернет-магазину "АІСІ ПРОМ" для отримання детальної інформації та допомоги в підборі пристроїв.

Як замовити фільтри для труб в Україні

Продаж фільтрів на трубопроводи - один з напрямків діяльності компанії "АІСІ ПРОМ". У каталозі нашого сайту ви знайдете великий вибір фільтрувальних пристроїв для різних сфер застосування. Купити обрані позиції легко онлайн. Ознайомтеся з цінами й характеристиками моделей у прайс-листі або зателефонуйте нам для отримання відповідей на ваші запитання про продукцію. Доставлення товарів здійснюється по Києву та організовано в інші регіони України.

Вгору